Eaton DM1-34012NB-S20S-EM Hız Kontrol Cihazı (Filtresiz, Ekranlı) 7,5kW 16A Trifaze 400V (FS2)
45.767,09 TL
4.880,68 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
DM1-34012NB-S20S-EM
Fiyat
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Eaton DM1-34012NB-S20S-EM Hız Kontrol Cihazı (Filtresiz, Ekranlı) 7,5kW 16A Trifaze 400V (FS2) Hızlı Ve Sağlam Kargolama , Kredi Kartı Ve Havale Ödeme İmkanı İle otomasyonx.com'da DM1-34012NB-S20S-EM