Eaton DG1-34016FB-C21C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, 11kW 23A Trifaze 400V (FS2)
130.566,06 TL
13.923,78 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
DG1-34016FB-C21C
Fiyat
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Eaton DG1-34016FB-C21C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, 11kW 23A Trifaze 400V (FS2) Hızlı Ve Sağlam Kargolama , Kredi Kartı Ve Havale Ödeme İmkanı İle otomasyonx.com'da DG1-34016FB-C21C