Eaton DG1-34012FB-C54C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, IP54, 7,5kW 16A Trifaze 400V (FS2)
133.024,55 TL
14.185,96 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
DG1-34012FB-C54C
Fiyat
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Eaton DG1-34012FB-C54C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, IP54, 7,5kW 16A Trifaze 400V (FS2) Hızlı Ve Sağlam Kargolama , Kredi Kartı Ve Havale Ödeme İmkanı İle otomasyonx.com'da DG1-34012FB-C54C