Eaton DG1-34012FB-C21C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, 7,5kW 16A Trifaze 400V (FS2)
112.314,89 TL
11.977,45 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
DG1-34012FB-C21C
Fiyat
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Eaton DG1-34012FB-C21C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, 7,5kW 16A Trifaze 400V (FS2) Hızlı Ve Sağlam Kargolama , Kredi Kartı Ve Havale Ödeme İmkanı İle otomasyonx.com'da DG1-34012FB-C21C