Eaton DA1-34018FB-B66C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Şok bobinli 7,5kW 18A Trifaze 400V (FS3)
168.599,97 TL
17.979,78 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
DA1-34018FB-B66C
Fiyat
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Eaton DA1-34018FB-B66C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Şok bobinli 7,5kW 18A Trifaze 400V (FS3) Hızlı Ve Sağlam Kargolama , Kredi Kartı Ve Havale Ödeme İmkanı İle otomasyonx.com'da DA1-34018FB-B66C